"Błędne siostry" - wznowienie

Powieść w zmienionej oprawie graficznej (nawiązującej do dwóch innych moich książek) ukaże się na jesień, ale na stronie nowego wydawcy już pierwsza zapowiedź:

projekt okładki

Krótkie wprowadzenie - dla zaciekawienia bądź przypomnienia: 

Główna bohaterka książki, Karola, (…) z polecenia lekarza wraca z zagranicy do kraju, by podreperować swoje zdrowie (…). Zamieszkuje w drewnianym domku, na odludnej polanie w Karkonoszach. Dziwnym zbiegiem okoliczności, bądź też zrządzeniem opatrzności, musi dzielić nowe lokum z nieznajomym mężczyzną. Ich relacja to nieskończona sinusoida sympatii i porozumienia, ciągłych pretensji, nieufności i sprzeczek. Kto się czubi, ten się lubi - chciałoby się rzec. Karola odkrywa uroki wiejskiego życia, nawiązuje nowe znajomości. Dom staje się przystanią, o której marzyła. Dobry nastrój szybko mija, gdy odkrywa rodzinne sekrety, dawno ukryte prawdy i oszustwa. Tajemnica tożsamości Armina i karkonoska legenda dodaje tylko smaku całej historii.
(…)

Ciekawym, a na pewno jednym z najbardziej ekscytujących, jest wątek związany z legendą o Błędnych siostrach, kobietach przemienionych w sarny, zjawiskach metafizycznych i paranormalnych. Karola wyczuwa w domu na polanie dziwną energię. Doznaje wizji i śni o morderstwie, krwi i pożarze. To wszystko skłania ją do poszukania i poznania historii jego dawnych mieszkańców.  Przypadkiem znajduje obraz. W końcu odkrywa przerażającą prawdę...

A tutaj więcej recenzji książki:
http://gorska.blogspot.de/p/recenzje.html